ellew

ellew
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2017
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 5% The Big Sick (2017) - Rated 19 Feb 2018
68 11% I Am Not a Witch (2017) - Rated 19 Feb 2018
70 14% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 19 Feb 2018
75 20% Mudbound (2017) - Rated 19 Feb 2018
75 20% Loving Vincent (2017) - Rated 19 Feb 2018
83 39% The Square (2017) - Rated 19 Feb 2018
85 52% Lady Bird (2017) - Rated 19 Feb 2018
85 52% Baby Driver (2017) - Rated 19 Feb 2018
90 85% The Death of Stalin (2017) - Rated 19 Feb 2018
90 85% Lady Macbeth (2017) - Rated 19 Feb 2018