elliecord

elliecord
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 09 May 2023
Location: London, London, UK

more Recent Ratings

Check out elliecord's...

90 56% Aftersun (2022) - Rated 09 May 2023
90 56% Fantastic Planet (1973) - Rated 09 May 2023
90 56% Tár (2022) - Rated 09 May 2023
90 56% She's the Man (2006) - Rated 09 May 2023
70 9% The Menu (2022) - Rated 09 May 2023
90 56% Moonstruck (1987) - Rated 09 May 2023
100 96% Blade Runner (1982) - Rated 09 May 2023
95 84% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 09 May 2023
80 34% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 09 May 2023
95 84% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 09 May 2023