elliotzero

elliotzero
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 85% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 01 Jan 2018
93 93% Magnolia (1999) - Rated 01 Jan 2018
42 6% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 01 Jan 2018
89 85% Akira (1988) - Rated 01 Jan 2018
74 34% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 01 Jan 2018
91 90% Jurassic Park (1993) - Rated 01 Jan 2018
94 95% Casablanca (1942) - Rated 01 Jan 2018
88 82% Ex Machina (2015) - Rated 01 Jan 2018
87 79% The Sweet Hereafter (1997) - Rated 01 Jan 2018
85 76% Downfall (2004) - Rated 01 Jan 2018