Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ellof

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
85 40% Almost Famous (2000) - Nov 22, 2019
90 70% You're Next (2013) - Nov 22, 2019
10 15% The Day the Earth Stood Still (2008) - Nov 22, 2019
100 90% Blade Runner 2049 (2017) - Nov 22, 2019
85 40% Vanilla Sky (2001) - Nov 22, 2019
100 90% Blade Runner (1982) - Nov 22, 2019
89 55% Finding Nemo (2003) - Nov 22, 2019
65 25% Blades of Glory (2007) - Nov 22, 2019
5% Hulk (2003) - Nov 22, 2019
90 70% Requiem for a Dream (2000) - Nov 22, 2019