Ellz1234

ellz1234
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2020
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% The Platform (2019) - Rated 21 Apr 2020
100 95% Avatar (2009) - Rated 21 Apr 2020
55 5% Inside Out (2015) - Rated 21 Apr 2020
85 40% The Simpsons Movie (2007) - Rated 21 Apr 2020
95 80% Monsters, Inc. (2001) - Rated 21 Apr 2020
75 15% Zootopia (2016) - Rated 21 Apr 2020
85 40% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 09 Mar 2020
90 65% Mean Girls (2004) - Rated 09 Mar 2020
85 40% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 09 Mar 2020
85 40% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 09 Mar 2020