elnino35

elnino35
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2014
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 38% The Kid (1921) - Rated 22 Nov 2014
87 65% Full Metal Jacket (1987) - Rated 22 Nov 2014
80 43% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 22 Nov 2014
84 56% P.S. I Love You (2007) - Rated 19 Nov 2014
76 30% Nim's Island (2008) - Rated 19 Nov 2014
72 15% Deli yürek: Bumerang cehennemi (2001) - Rated 19 Nov 2014
93 86% American History X (1998) - Rated 17 Nov 2014
89 73% Amélie (2001) - Rated 17 Nov 2014
75 25% Interstellar (2014) - Rated 17 Nov 2014
90 80% Psycho (1960) - Rated 17 Nov 2014