ELPI

elpi
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 48% Tár (2022) - Rated 28 Mar 2023
40 10% The Stepford Wives (2004) - Rated 07 Jul 2021
70 40% Men in Black III (2012) - Rated 07 Jul 2021
90 96% Field of Dreams (1989) - Rated 07 Jul 2021
50 18% Wild (2014) - Rated 07 Jul 2021
40 10% Taken 2 (2012) - Rated 07 Jul 2021
90 96% Avengers: Endgame (2019) - Rated 07 Jul 2021
70 40% Red Eye (2005) - Rated 07 Jul 2021
72 48% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 07 Jul 2021
80 78% Double Indemnity (1944) - Rated 07 Jul 2021