elpoyo127

elpoyo127
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2022
Location: Zarate, Buenos Aires, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% The Butterfly Effect (2004) - Rated 08 Apr 2022
86 59% Big Fish (2003) - Rated 08 Apr 2022
86 59% Twin Peaks (1990) - Rated 08 Apr 2022
85 51% 12 Angry Men (1957) - Rated 08 Apr 2022
90 77% Logan (2017) - Rated 08 Apr 2022
91 84% Goodfellas (1990) - Rated 08 Apr 2022
77 10% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 08 Apr 2022
82 28% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 08 Apr 2022
87 62% 12 Monkeys (1995) - Rated 08 Apr 2022
92 87% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Apr 2022