elqiao

elqiao
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 26% Night at the Museum (2006) - Rated 23 Feb 2017
80 58% The Avengers (2012) - Rated 23 Feb 2017
80 58% Thank You for Smoking (2006) - Rated 23 Feb 2017
80 58% 8 Mile (2002) - Rated 23 Feb 2017
80 58% Elf (2003) - Rated 23 Feb 2017
75 26% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 23 Feb 2017
65 8% Avatar (2009) - Rated 23 Feb 2017
75 26% A Beautiful Mind (2001) - Rated 23 Feb 2017
75 26% Shrek (2001) - Rated 23 Feb 2017
75 26% Moana (2016) - Rated 23 Feb 2017