elturcoooo

elturcoooo
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2017
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

95 Un Chien Andalou (1929) - Rated 12 Jun 2018
80 The Tuxedo (2002) - Rated 12 Jun 2018
85 I Am Legend (2007) - Rated 12 Jun 2018
95 Crash (2005) - Rated 12 Jun 2018
95 Mr. Nobody (2009) - Rated 17 Dec 2017
95 Veer-Zaara (2004) - Rated 17 Dec 2017
95 3 Idiots (2009) - Rated 17 Dec 2017
95 Big Eyes (2014) - Rated 17 Dec 2017
95 Wild Tales (2014) - Rated 17 Dec 2017
100 Seven Samurai (1954) - Rated 17 Dec 2017