Elvis23

elvis23
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 52% Toy Story (1995) - Rated 18 Jan 2020
49 4% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 18 Jan 2020
78 16% Coming to America (1988) - Rated 18 Jan 2020
82 22% Rush Hour (1998) - Rated 18 Jan 2020
10 1% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 18 Jan 2020
96 82% The Pianist (2002) - Rated 18 Jan 2020
86 30% Léon: The Professional (1994) - Rated 18 Jan 2020
89 45% Shadow of the Vampire (2000) - Rated 18 Jan 2020
96 82% Sixteen Candles (1984) - Rated 18 Jan 2020
95 75% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 18 Jan 2020