Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
elvis7777

Movie Buff - 165 Film Ratings

Member Since: May 13, 2018

Location: Germany

Bio: A little about you...
more Recent Ratings
Check out elvis7777's...
90 66% The Shawshank Redemption (1994) - May 13, 2018
90 66% L.A. Confidential (1997) - May 13, 2018
100 88% The Godfather (1972) - May 13, 2018
98 76% The Untouchables (1987) - May 13, 2018
100 88% The Godfather: Part II (1974) - May 13, 2018
100 88% Shutter Island (2010) - May 13, 2018
90 66% Sherlock Holmes (2009) - May 13, 2018
90 66% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - May 13, 2018
95 76% The Dark Knight Rises (2012) - May 13, 2018
90 66% Cliffhanger (1993) - May 13, 2018