elyon777

elyon777
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 21% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Jun 2017
90 85% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 17 Jun 2017
81 43% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Jun 2017
82 50% Eraserhead (1977) - Rated 17 Jun 2017
94 95% Apocalypto (2006) - Rated 17 Jun 2017
78 21% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 17 Jun 2017
78 21% Air Force One (1997) - Rated 17 Jun 2017
75 12% The Internship (2013) - Rated 17 Jun 2017
71 5% Chinatown (1974) - Rated 17 Jun 2017
90 85% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 17 Jun 2017