elysion_cc

elysioncc
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2012
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 59% Robin Hood (2010) - Rated 30 Jun 2012
75 59% K-PAX (2001) - Rated 30 Jun 2012
50 12% Mulholland Drive (1999) - Rated 30 Jun 2012
50 12% Prometheus (2012) - Rated 30 Jun 2012
80 79% Dark Shadows (2012) - Rated 30 Jun 2012
60 22% JFK (1991) - Rated 30 Jun 2012
65 28% The Ring (2002) - Rated 30 Jun 2012
80 79% The Others (2001) - Rated 25 Jun 2012
80 79% Back to the Future (1985) - Rated 25 Jun 2012
80 79% Matchstick Men (2003) - Rated 25 Jun 2012