Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
emUb2g

Flick Fan - 49 Film Ratings

Member Since: Jan 11, 2019

more Recent Ratings
100 98% Training Day (2001) - Jan 11, 2019
98 96% Edge of Tomorrow (2014) - Jan 11, 2019
92 73% Inception (2010) - Jan 11, 2019
90 58% Man of Steel (2013) - Jan 11, 2019
90 58% Arrival (2016) - Jan 11, 2019
88 51% A Quiet Place (2018) - Jan 11, 2019
92 73% Limitless (2011) - Jan 11, 2019
94 86% Inside Out (2015) - Jan 11, 2019
92 73% It Follows (2015) - Jan 11, 2019
90 58% Annihilation (2018) - Jan 11, 2019