emadhanna

emadhanna
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% A Beautiful Mind (2001) - Rated 31 Aug 2017
100 80% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 31 Aug 2017
100 80% Cast Away (2000) - Rated 31 Aug 2017
100 80% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Aug 2017
50 5% 127 Hours (2010) - Rated 31 Aug 2017
70 35% American Pie (1999) - Rated 31 Aug 2017
70 35% Secretary (2002) - Rated 31 Aug 2017
70 35% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 31 Aug 2017
80 55% It Takes Two (1995) - Rated 31 Aug 2017
60 15% Snatch (2000) - Rated 31 Aug 2017