emelita56

emelita56
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2007
Location: Hamilton, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% The Apostle (1997) - Rated 16 Sep 2007
84 25% Annie Hall (1977) - Rated 16 Sep 2007
70 3% Angela's Ashes (1999) - Rated 16 Sep 2007
79 13% An Angel at My Table (1990) - Rated 16 Sep 2007
73 5% American History X (1998) - Rated 16 Sep 2007
87 37% Almost Famous (2000) - Rated 16 Sep 2007
74 7% Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) - Rated 16 Sep 2007
81 18% Alfie (2004) - Rated 16 Sep 2007
78 11% Affliction (1997) - Rated 16 Sep 2007
65 1% Adventures in Babysitting (1987) - Rated 16 Sep 2007