emersondart

emersondart
Movie Buff - 395 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 49% 12 Years a Slave (2013) - Rated 29 Oct 2016
99 83% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Oct 2016
95 70% The Nice Guys (2016) - Rated 29 Oct 2016
100 92% The Matrix (1999) - Rated 29 Oct 2016
98 80% The Skin I Live In (2011) - Rated 29 Oct 2016
69 24% Paper Towns (2015) - Rated 29 Oct 2016
10 3% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 29 Oct 2016
86 45% End of Watch (2012) - Rated 29 Oct 2016
68 23% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 29 Oct 2016
87 47% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 29 Oct 2016