EMGS
Recent Ratings
Check out EMGS's...
100 89% | Melancholia (2011) - Rated 07 Jul 2013 |
98 52% | Vertigo (1958) - Rated 01 Jun 2013 |
100 89% | Memories of Murder (2003) - Rated 01 Jun 2013 |
99 68% | Failan (2001) - Rated 01 Jun 2013 |
99 68% | Oldboy (2003) - Rated 01 Jun 2013 |
100 89% | Chinatown (1974) - Rated 01 Jun 2013 |
100 89% | The Godfather: Part II (1974) - Rated 01 Jun 2013 |
100 89% | The Godfather (1972) - Rated 01 Jun 2013 |
99 68% | Raging Bull (1980) - Rated 01 Jun 2013 |
98 52% | Talk to Her (2002) - Rated 01 Jun 2013 |