emilyehoward

emilyehoward
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Casablanca (1942) - Rated 28 Sep 2013
80 50% Space Cowboys (2000) - Rated 28 Sep 2013
94 88% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 28 Sep 2013
55 16% Scarface (1983) - Rated 28 Sep 2013
93 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 28 Sep 2013
93 86% Toy Story (1995) - Rated 28 Sep 2013
76 41% Billy Madison (1995) - Rated 28 Sep 2013
94 88% Robin Hood (1973) - Rated 28 Sep 2013
85 63% Big (1988) - Rated 28 Sep 2013
62 24% Tarzan (1999) - Rated 28 Sep 2013