emilyq

emilyq
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 14 May 2022
Location: Australia, VIC, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 41% Shiva Baby (2021) - Rated 14 May 2022
81 58% Memoria (2021) - Rated 14 May 2022
81 58% Dune (2021) - Rated 14 May 2022
82 68% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 14 May 2022
83 78% The Power of the Dog (2021) - Rated 14 May 2022
78 48% Eu Não Quero Voltar Sozinho (2010) - Rated 14 May 2022
20 1% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 14 May 2022
60 11% Ammonite (2020) - Rated 14 May 2022
77 41% Spencer (2021) - Rated 14 May 2022
72 21% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 14 May 2022