Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
emir0224

Movie Buff - 143 Film Ratings

Member Since: Oct 22, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out emir0224's...
100 90% Fight Club (1999) - Oct 22, 2018
92 60% Citizen Kane (1941) - Oct 22, 2018
90 56% Oldboy (2003) - Oct 22, 2018
87 48% The Grand Budapest Hotel (2014) - Oct 22, 2018
85 43% The Royal Tenenbaums (2001) - Oct 22, 2018
97 71% L'avventura (1960) - Oct 22, 2018
98 76% L'Eclisse (1962) - Oct 22, 2018
100 90% La Notte (1961) - Oct 22, 2018
95 67% Before Midnight (2013) - Oct 22, 2018
98 76% Before Sunset (2004) - Oct 22, 2018