emmett22

emmett22
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 14 Jun 2012
88 76% The Leather Boys (1964) - Rated 14 Jun 2012
97 95% Kes (1969) - Rated 14 Jun 2012
95 92% The Topp Twins: Untouchable Girls (2009) - Rated 14 Jun 2012
75 37% The Lost Boys (1987) - Rated 04 Mar 2012
100 99% 28 Up (1985) - Rated 04 Mar 2012
90 83% This Is England (2006) - Rated 04 Mar 2012
95 92% The Wild Parrots of Telegraph Hill (2003) - Rated 04 Mar 2012
90 83% Garden State (2004) - Rated 04 Mar 2012
95 92% Capturing the Friedmans (2003) - Rated 04 Mar 2012