emmyjo23

emmyjo23
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 10% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 28 Nov 2020
80 80% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 28 Nov 2020
85 95% Goodfellas (1990) - Rated 28 Nov 2020
80 80% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 28 Nov 2020
70 50% Billy Madison (1995) - Rated 28 Nov 2020
20 10% It Follows (2015) - Rated 28 Nov 2020
70 50% Chasing Amy (1997) - Rated 28 Nov 2020
75 65% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 28 Nov 2020
60 35% Rocky II (1979) - Rated 28 Nov 2020
50 25% Million Dollar Baby (2004) - Rated 28 Nov 2020