emoneta

emoneta
Movie Buff - 282 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2014
Location: Givataim, Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 8% Donnie Darko (2001) - Rated 03 Jun 2016
72 25% The Wedding Ringer (2015) - Rated 09 Apr 2016
84 60% The Big Short (2015) - Rated 09 Apr 2016
70 20% Spotlight (2015) - Rated 09 Apr 2016
88 72% Straight Outta Compton (2015) - Rated 09 Apr 2016
81 54% Creed (2015) - Rated 09 Apr 2016
79 38% Room (2015) - Rated 09 Apr 2016
10 0% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 09 Apr 2016
65 12% Deadpool (2016) - Rated 09 Apr 2016
79 38% Ant-Man (2015) - Rated 26 Mar 2016