emong

emong
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2018
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 36% Darkest Hour (2017) - Rated 10 Sep 2018
81 56% Still Walking (2008) - Rated 10 Sep 2018
84 75% The Thin Red Line (1998) - Rated 07 Sep 2018
50 2% To the Wonder (2013) - Rated 07 Sep 2018
88 97% The Tree of Life (2011) - Rated 07 Sep 2018
82 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Sep 2018
79 36% War Witch (2012) - Rated 07 Sep 2018
86 88% Ida (2013) - Rated 07 Sep 2018
78 25% Isle of Dogs (2018) - Rated 07 Sep 2018
85 84% Our Little Sister (2015) - Rated 07 Sep 2018