emperor

emperor
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
60 37% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007
45 22% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007
100 95% The Passion of the Christ (2004) - Rated 14 Aug 2007
60 37% Jurassic Park III (2001) - Rated 14 Aug 2007
10 10% xXx (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 43% House of Fools (2002) - Rated 14 Aug 2007
35 14% Along Came a Spider (2001) - Rated 14 Aug 2007
55 31% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 27% Spider-Man 2 (2004) - Rated 14 Aug 2007