empisayn

empisayn
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 7% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 09 Apr 2015
40 1% The Hours (2002) - Rated 09 Apr 2015
81 73% 21 Grams (2003) - Rated 09 Apr 2015
61 12% The Babadook (2014) - Rated 22 Feb 2015
80 66% Whiplash (2014) - Rated 20 Feb 2015
82 77% The Man from Earth (2007) - Rated 19 Feb 2015
86 93% Mr. Nobody (2009) - Rated 19 Feb 2015
82 77% Her (2013) - Rated 19 Feb 2015
80 66% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 19 Feb 2015
60 7% M (1931) - Rated 19 Feb 2015