emptybob

emptybob
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2021
Location: melbourne, Vic, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% District 9 (2009) - Rated 16 Nov 2021
80 55% Logan (2017) - Rated 16 Nov 2021
80 55% Pig (2021) - Rated 16 Nov 2021
80 55% Mandy (2018) - Rated 16 Nov 2021
100 90% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 16 Nov 2021
60 25% High Rise (2016) - Rated 16 Nov 2021
100 90% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 16 Nov 2021
60 25% Source Code (2011) - Rated 16 Nov 2021
40 5% Psycho Goreman (2020) - Rated 16 Nov 2021
60 25% V/H/S (2012) - Rated 16 Nov 2021