Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
emptygoblin

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out emptygoblin's...
100 0% The Mask (1994) - Jan 18, 2020
90 0% The Iron Giant (1999) - Jan 18, 2020
100 0% Beetlejuice (1988) - Jan 18, 2020
100 0% Shrek the Third (2007) - Jan 18, 2020
80 0% The Incredible Hulk (2008) - Jan 18, 2020
70 0% Zootopia (2016) - Jan 18, 2020
100 0% Lilo & Stitch (2002) - Jan 18, 2020
100 0% Stuart Little (1999) - Jan 18, 2020
100 0% Ghost Rider (2007) - Jan 18, 2020
80 0% The Little Mermaid (1989) - Jan 18, 2020