emrahgazi

emrahgazi
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 6% Eighth Grade (2018) - Rated 08 Aug 2018
83 46% Ocean's 8 (2018) - Rated 08 Aug 2018
76 24% Arrow (2012) - Rated 08 Aug 2018
95 93% White Bear (2013) - Rated 08 Aug 2018
0% Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Rated 08 Aug 2018
80 35% Life of Pi (2012) - Rated 08 Aug 2018
80 35% 3 Idiots (2009) - Rated 08 Aug 2018
96 97% Deadpool 2 (2018) - Rated 08 Aug 2018
80 35% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 08 Aug 2018
90 78% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 08 Aug 2018