emrahist

emrahist
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: cinéphilie

more Recent Ratings

80 3% Yol (1982) - Rated 26 Nov 2016
80 3% Time of the Gypsies (1988) - Rated 26 Nov 2016
80 3% Gemide (1998) - Rated 26 Nov 2016
90 45% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 26 Nov 2016
90 45% From Russia with Love (1963) - Rated 26 Nov 2016
90 45% Before Sunset (2004) - Rated 26 Nov 2016
90 45% Before Midnight (2013) - Rated 26 Nov 2016
90 45% Das Boot (1981) - Rated 26 Nov 2016
90 45% Narcos (2015) - Rated 26 Nov 2016
100 93% The Wire (2002) - Rated 26 Nov 2016