We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
emreaa

Movie Buff - 120 Film Ratings

Member Since: May 28, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings
68 39% The Father (2020) - May 29, 2021
0% Prison Break (2005) - May 29, 2021
77 61% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - May 29, 2021
85 81% Mindhunter (2017) - May 29, 2021
98 96% Breaking Bad (2008) - May 29, 2021
80 67% Inglourious Basterds (2009) - May 29, 2021
81 70% Taxi Driver (1976) - May 29, 2021
73 52% The Fighter (2010) - May 29, 2021
78 64% Catch Me If You Can (2002) - May 29, 2021
77 61% Toy Story 2 (1999) - May 29, 2021