We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
emrealtintas

Cinema Addict - 1277 Film Ratings

Member Since: Oct 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out emrealtintas's...
55 24% Ge├žen Yaz (2021) - Jul 18, 2021
70 58% A Quiet Place Part 2 (2021) - Jul 09, 2021
75 70% Snow in the Desert (2021) - Jun 13, 2021
80 81% Pop Squad (2021) - Jun 13, 2021
50 17% Karisik Kaset (2014) - Jun 06, 2021
50 17% The Tall Grass (2021) - May 31, 2021
45 13% Ice (2021) - May 31, 2021
60 33% Life Hutch (2021) - May 31, 2021
70 58% All Through the House (2021) - May 31, 2021
60 33% The Drowned Giant (2021) - May 31, 2021