Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
emrearmutlu

Movie Buff - 411 Film Ratings

Member Since: May 3, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out emrearmutlu's...
85 58% Tag (2018) - Feb 07, 2021
84 48% The Post (2017) - Feb 04, 2021
87 80% Basic Instinct (1992) - Jan 30, 2021
91 97% Green Book (2018) - Jan 23, 2021
84 48% Cast Away (2000) - Jan 17, 2021
90 94% Whiplash (2014) - Dec 20, 2020
70 2% The Bourne Legacy (2012) - Dec 20, 2020
65 0% Oblivion (2013) - Dec 19, 2020
83 39% Upgrade (2018) - Dec 13, 2020
85 58% Dangal (2016) - Dec 13, 2020