emreberkk

emreberkk
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 17 Jun 2023
100 99% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 17 Jun 2023
45 0% Thor: Love and Thunder (2022) - Rated 21 May 2023
90 85% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 16 May 2023
80 51% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 16 May 2023
90 85% Persepolis (2007) - Rated 16 May 2023
80 51% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 16 May 2023
60 15% Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023) - Rated 16 May 2023
95 95% Aftersun (2022) - Rated 16 May 2023
70 25% Babylon (2022) - Rated 16 May 2023