Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
emreco

Celluloid Junkie - 2969 Film Ratings

Member Since: May 24, 2017

Location: Turkey

Bio: 150film.com
more Recent Ratings
60 15% Justice Society: World War II (2021) - May 06, 2021
65 32% Shiva Baby (2021) - May 06, 2021
70 56% Fatma (2021) - May 05, 2021
75 79% The Mitchells vs. the Machines (2021) - May 05, 2021
70 56% Retfærdighedens ryttere (2020) - May 02, 2021
60 15% Concrete Cowboy (2020) - May 01, 2021
70 56% Supernova (2020) - Apr 28, 2021
80 93% Shaonian de ni (2019) - Apr 24, 2021
70 56% Nobody (2021) - Apr 24, 2021
65 32% The Courier (2020) - Apr 22, 2021