emrecs

emrecs
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Matrix (1999) - Rated 03 Oct 2016
100 90% Forrest Gump (1994) - Rated 04 Feb 2016
79 43% The Lobster (2015) - Rated 04 Feb 2016
89 70% Adam's Apples (2005) - Rated 04 Feb 2016
100 90% Memento (2001) - Rated 04 Feb 2016
82 50% Schindler's List (1993) - Rated 04 Feb 2016
72 10% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 04 Feb 2016
75 23% Captain Phillips (2013) - Rated 04 Feb 2016
74 16% Ghostbusters (1984) - Rated 04 Feb 2016
78 36% 28 Days Later (2002) - Rated 04 Feb 2016