emree

emree
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2014
Location: adana, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Oldboy (2003) - Rated 08 Feb 2016
90 43% Code Unknown (2000) - Rated 08 Feb 2016
100 92% Benny's Video (1992) - Rated 08 Feb 2016
99 81% The Piano Teacher (2001) - Rated 08 Feb 2016
90 43% The Time of the Wolf (2003) - Rated 08 Feb 2016
50 2% Funny Games (2008) - Rated 08 Feb 2016
85 25% Amour (2012) - Rated 08 Feb 2016
95 67% Mondo Trasho (1969) - Rated 08 Feb 2016
95 67% Multiple Maniacs (1970) - Rated 08 Feb 2016
80 13% The Diane Linkletter Story (1970) - Rated 08 Feb 2016