emreertrk

emreertrk
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 18 May 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% The Dreamers (2004) - Rated 22 May 2015
95 91% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 22 May 2015
90 77% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 22 May 2015
90 77% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 22 May 2015
85 60% 28 Days Later (2002) - Rated 22 May 2015
90 77% Titanic (1997) - Rated 22 May 2015
90 77% Gravity (2013) - Rated 22 May 2015
90 77% The Fighter (2010) - Rated 22 May 2015
85 60% Planet Terror (2007) - Rated 22 May 2015
100 97% The Dark Knight (2008) - Rated 22 May 2015