emrekyn

emrekyn
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Shutter Island (2010) - Rated 04 Dec 2017
83 50% The Belko Experiment (2017) - Rated 19 Nov 2017
80 38% It Follows (2015) - Rated 19 Nov 2017
85 65% Office Space (1999) - Rated 29 Oct 2017
85 65% Oldboy (2003) - Rated 27 Oct 2017
85 65% Good Time (2017) - Rated 27 Oct 2017
85 65% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 19 Oct 2017
85 65% John Wick (2014) - Rated 19 Oct 2017
65 7% Happy Death Day (2017) - Rated 15 Oct 2017
80 38% Get Out (2017) - Rated 05 Oct 2017