emrerukiye

emrerukiye
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

31% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 13 Nov 2016
31% The Two Escobars (2010) - Rated 30 Oct 2016
51% The Nice Guys (2016) - Rated 29 Oct 2016
86% McFarland, USA (2015) - Rated 23 Oct 2016
51% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 23 Oct 2016
51% Do the Right Thing (1989) - Rated 23 Oct 2016
51% Au revoir les enfants (1987) - Rated 23 Oct 2016
6% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Oct 2016
31% The Ten Commandments (1956) - Rated 23 Oct 2016
86% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 09 Mar 2016