emretuzel

emretuzel
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2014
Location: Istanbul, Turkey
Age: 34

more Recent Ratings

Check out emretuzel's...

81 64% Dogtooth (2009) - Rated 11 Feb 2016
77 35% Head-On (2004) - Rated 11 Feb 2016
70 8% Papillon (1973) - Rated 26 Oct 2015
90 87% Interstellar (2014) - Rated 19 Apr 2015
83 68% Life of Pi (2012) - Rated 18 Apr 2015
74 16% John Wick (2014) - Rated 18 Apr 2015
84 70% Ted (2012) - Rated 21 Mar 2015
75 25% The Maze Runner (2014) - Rated 29 Jan 2015
82 66% Gemide (1998) - Rated 16 Jan 2015
85 75% Gone Girl (2014) - Rated 10 Jan 2015