We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
nemeczek

Film Freak - 514 Film Ratings

Member Since: Oct 9, 2012

Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings
Check out nemeczek's...
88 70% Incendies (2010) - Aug 14, 2019
86 62% Trainspotting (1996) - Sep 12, 2017
85 56% Virgin Mountain (2015) - Sep 12, 2017
86 62% Paris, Texas (1984) - Jun 04, 2017
83 50% Neruda (2016) - Jun 04, 2017
90 84% The Usual Suspects (1995) - Jun 04, 2017
92 93% Wild Strawberries (1957) - May 29, 2017
0% Reis (2017) - May 28, 2017
83 50% Birdman (2014) - May 28, 2017
76 25% Der junge Karl Marx (2017) - May 28, 2017