emusante

emusante
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

41% Rosenstrasse (2003) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Serious Moonlight (2009) - Rated 20 Nov 2016
10 73% True Lies (1994) - Rated 20 Nov 2016
10 73% The Tourist (2010) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Gladiator (2000) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 20 Nov 2016
10 73% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Rain Man (1988) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Cast Away (2000) - Rated 20 Nov 2016
10 73% Braveheart (1995) - Rated 20 Nov 2016