Encolpio

encolpio
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2022
Location: konya, bosna hersek, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 52% The Witch (2016) - Rated 02 Feb 2022
85 95% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 02 Feb 2022
81 85% Death Note (2006) - Rated 02 Feb 2022
75 58% Back to the Future Part II (1989) - Rated 02 Feb 2022
79 74% Kimetsu no Yaiba (2019) - Rated 02 Feb 2022
83 91% A Clockwork Orange (1971) - Rated 02 Feb 2022
82 88% Run Lola Run (1998) - Rated 02 Feb 2022
80 80% Neseli günler (1978) - Rated 02 Feb 2022
76 61% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 02 Feb 2022
77 66% Life of Brian (1979) - Rated 02 Feb 2022