enesocial

enesocial
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: filmsever

more Recent Ratings

79 49% Big Eyes (2014) - Rated 13 Feb 2021
95 96% House M.D. (2004) - Rated 15 Jan 2021
80 56% Gone Girl (2014) - Rated 23 Dec 2020
85 74% Whiplash (2014) - Rated 03 Dec 2020
92 89% Hidden Figures (2016) - Rated 02 Dec 2020
81 60% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 30 Oct 2020
71 12% Love Me If You Dare (2003) - Rated 13 Oct 2020
94 93% Casino Royale (2006) - Rated 16 Aug 2020
82 64% The Holiday (2006) - Rated 14 Aug 2020
78 41% Green Street Hooligans (2005) - Rated 28 Jul 2020