Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
enickgma

Cinema Addict - 1238 Film Ratings

Member Since: Jul 25, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out enickgma's...
60 26% Somebody Up There Likes Me (2012) - Jan 13, 2021
84 92% Entanglement (2017) - Jan 11, 2021
64 39% Outside In (2018) - Jan 11, 2021
80 81% Now Is Good (2012) - Dec 30, 2020
74 68% Please Stand By (2017) - Dec 28, 2020
60 26% As Cool as I Am (2013) - Dec 27, 2020
74 68% The Book of Love (2016) - Dec 27, 2020
71 67% Dash & Lily (2020) - Dec 26, 2020
65 39% Uncle Frank (2020) - Dec 21, 2020
68 40% Welcome to Happiness (2015) - Dec 21, 2020