enoon

enoon
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% Thor (2011) - Rated 16 Sep 2021
91 83% 12 Angry Men (1957) - Rated 18 Jun 2021
87 75% Magnolia (1999) - Rated 01 Feb 2020
79 34% Avengers: Endgame (2019) - Rated 01 Feb 2020
91 83% The Innocents (2016) - Rated 01 Jun 2019
50 4% The Professor and the Madman (2019) - Rated 21 May 2019
95 92% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 17 Mar 2018
96 97% La La Land (2016) - Rated 04 Jun 2017
94 88% Interstellar (2014) - Rated 27 Jan 2017
82 52% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 26 Jan 2017