entwo

entwo
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Three Kings (1999) - Rated 19 Aug 2017
13% The Truman Show (1998) - Rated 19 Aug 2017
75 60% The Untouchables (1987) - Rated 19 Aug 2017
85 82% The Warriors (1979) - Rated 19 Aug 2017
90 88% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 19 Aug 2017
75 60% Terminator Salvation (2009) - Rated 19 Aug 2017
90 88% North by Northwest (1959) - Rated 19 Aug 2017
90 88% Gattaca (1997) - Rated 19 Aug 2017
90 88% Kick-Ass (2010) - Rated 19 Aug 2017
80 74% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 19 Aug 2017